Pri objednávke si môžete vybrať jednu z nasledujúcich možností platby, ktorá Vám najviac vyhovuje.

PLATBA PLATOBNOU KARTOU CEZ PAYPAL: Platba platobnou kartou je najpohodlnejši, najjednoduchší a najrýchlejší spôsob úhrady za objednaný tovar. Platba pomocou PayPal, môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet. Celá transakcia vrátane Vašich osobných údajov a informácií o platobnej karte je chránená najnovšími bezpečnostnými prvkami.

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM: Svoju platbu za objednaný tovar môžete zrealizovať aj bankovým prevodom priamo na náš účet. Za tento spôsob úhrady si neúčtujeme žiadne poplatky. Tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet. V závislosti od banky prevod môže trvať 1-3 pracovné dni. Pre správne spárovanie platby a objednávky nezabudnite uviesť variabilný symbol k čomu slúži číslo Vašej objednávky.

Bankové spojenie pre platby v Eurách:
Fio banka IBAN: SK1983300000002301464625
Variabilný symbol: Číslo objednávky

Bankové spojenie pre platby v českých korunách:
Fio banka IBAN: SK7583300000002601499264
Variabilný symbol: Číslo objednávky

DOBIERKA: Za službu dobierka si prepravca účtuje poplatok vo výške 1.20€. Zákazník zaplatí za objednaný tovar kuriérovi alebo na pošte pri jeho preberaní.

PLATBA V HOTOVOSTI: Zaplatiť v hotovosti môžete len v prípade osobného odberu na vopred dohodnutom mieste a čase alebo v predajniach našich obchodných partnerov.