Close
DOPRAVA
Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, odberného miesta alebo Poštovým kuriérom. Spôsob platby je na dobierku (platba pri preberaní tovaru), platba vopred na účet alebo online cez platobnú bránu Paypal.

Doručenie slovenskou poštou:
Ak je tovar skladom a objednáte do 15:00 hod., tovar Vám bude doručený do 3-4 pracovných dni. Tovar Vám bude doručený domov. Ak nebudete zastihnutý bude Vám doručené oznámenie o uložení zásielky. Následne si môžete tovar vyzdvihnúť na príslušnej pošte.

Doručenie Poštovým kuriérom:
Ak je tovar skladom a objednáte do 11:00 hod., tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň. O doručení zásielky budete informovaný formou sms alebo e-mailom. V deň doručovania Vás bude kontaktovať aj kuriér.

Doručenie Depo.sk:
Výdajné miesto, kam si želáte zásielku doručiť, prosím napíšte do poznámky. Zoznam výdajných miest nájdete na: https://admin.depo.sk/eshop/test

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.  

O odoslaní zásielky je zákazník informovaný e-mailom.

Naša spoločnosť neúčtuje žiadne vedľajšie poplatky (napríklad “balné”). Objednávku nad 20€ Vám doručíme ZADARMO kamkoľvek v SR.
Pri objednávke do 20€ účtujeme prepravné náklady podľa nasledovného sadzobníka:

DORUČENIE OBJEDNÁVKY NAD 20€ kamkoľvek v SRCENA
Všetky spôsoby dopravy (pošta, kuriér, DEPO.SK…) ZADARMO
  
DORUČENIE OBJEDNÁVKY POD 20€ kamkoľvek v SR
CENA 
DEPO.SK – ODBERNÉ MIESTO (platba prevodom)1,45 €
DEPO.SK – DORUČENIE NA ADRESU (platba na dobierku)3,96 €
Slovenská pošta v rámci SR (platba prevodom)1,95 €
Slovenská pošta v rámci SR (platba na dobierku)3,15 €
Kuriérna služba GEIS v rámci SR (platba prevodom)3,70 €
Kuriérna služba GEIS v rámci SR (platba na dobierku)4,60 €