Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, odberného miesta alebo GLS kuriérom. Spôsob platby je na dobierku (platba pri preberaní tovaru), platba vopred na účet alebo online cez platobnú bránu.

Doručenie slovenskou poštou:
Ak je tovar skladom a objednáte do 15:00 hod., tovar Vám bude doručený do 2-4 pracovných dni. Tovar Vám bude doručený domov. Ak nebudete zastihnutý bude Vám doručené oznámenie o uložení zásielky. Následne si môžete tovar vyzdvihnúť na príslušnej pošte.

Doručenie GLS kuriérom:
Ak je tovar skladom a objednáte do 11:00 hod., tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň. O doručení zásielky budete informovaný formou sms alebo e-mailom. V deň doručovania Vás bude kontaktovať aj kuriér.

Doručenie Packetou:
Objednávku si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. Zoznam výdajných miest nájdete tu.

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.  

O odoslaní zásielky je zákazník informovaný e-mailom.

Naša spoločnosť neúčtuje žiadne vedľajšie poplatky (napríklad “balné”). Objednávku nad 40€ Vám doručíme ZADARMO kamkoľvek v SR.
Pri objednávke do 40€ účtujeme prepravné náklady podľa nasledovného sadzobníka:

DORUČENIE OBJEDNÁVKY NAD 40€ kamkoľvek v SRCENA
Slovenská pošta v rámci SR – Balík na poštu ZDARMA
  
DORUČENIE OBJEDNÁVKY POD 40€ kamkoľvek v SR
CENA 
Packeta – ODBERNÉ MIESTO (platba prevodom)3,30 €
Packeta – Dobierka1,20 €
Slovenská pošta v rámci SR (platba prevodom)2,10 €
Slovenská pošta v rámci SR ( dobierka)1,20 €
Kuriérska služba v rámci SR (platba prevodom)3,95 €
Kuriérna služba v rámci SR (dobierka)1,20 €