Close
DOPRAVA A PLATBA
Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, odberného miesta alebo Poštovým kuriérom. Spôsob platby je na dobierku (platba pri preberaní tovaru), platba vopred na účet alebo online cez platobnú bránu.

Doručenie slovenskou poštou:
Ak je tovar skladom a objednáte do 15:00 hod., tovar Vám bude doručený do 3-4 pracovných dni. Tovar Vám bude doručený domov. Ak nebudete zastihnutý bude Vám doručené oznámenie o uložení zásielky. Následne si môžete tovar vyzdvihnúť na príslušnej pošte.

Doručenie Poštovým kuriérom:
Ak je tovar skladom a objednáte do 11:00 hod., tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň. O doručení zásielky budete informovaný formou sms alebo e-mailom. V deň doručovania Vás bude kontaktovať aj kuriér.

Doručenie Zásielkovňa:
Objednávku si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. Zoznam výdajných miest nájdete tu.

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.  

O odoslaní zásielky je zákazník informovaný e-mailom.

Naša spoločnosť neúčtuje žiadne vedľajšie poplatky (napríklad “balné”). Objednávku nad 30€ Vám doručíme ZADARMO kamkoľvek v SR.
Pri objednávke do 30€ účtujeme prepravné náklady podľa nasledovného sadzobníka:

DORUČENIE OBJEDNÁVKY NAD 30€ kamkoľvek v SR CENA
Všetky spôsoby dopravy (pošta, kuriér)  ZADARMO
   
DORUČENIE OBJEDNÁVKY POD 30€ kamkoľvek v SR
CENA 
Zásielkovňa – ODBERNÉ MIESTO (platba prevodom) 2,55 €
Zásielkovňa – Dobierka 0,65 €
Slovenská pošta v rámci SR (platba prevodom) 1,95 €
Slovenská pošta v rámci SR (platba na dobierku) 3,15 €
Kuriérska služba v rámci SR (platba prevodom) 3,70 €
Kuriérna služba v rámci SR (platba na dobierku) 4,90 €

 

 

Pri objednávke si môžete vybrať jednu z nasledujúcich možností platby, ktorá Vám najviac vyhovuje.

PLATBA PLATOBNOU KARTOU: Platba platobnou kartou je najpohodlnejší, najjednoduchší a najrýchlejší spôsob úhrady za objednaný tovar. Platba pomocou platobnou kartou, môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte účet. Celá transakcia vrátane Vašich osobných údajov a informácií o platobnej karte je chránená najnovšími bezpečnostnými prvkami.

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM: Svoju platbu za objednaný tovar môžete zrealizovať aj bankovým prevodom priamo na náš účet. Za tento spôsob úhrady si neúčtujeme žiadne poplatky. Tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet. V závislosti od banky prevod môže trvať 1-3 pracovné dni. Pre správne spárovanie platby a objednávky nezabudnite uviesť variabilný symbol k čomu slúži číslo Vašej objednávky.

Bankové spojenie pre platby v Eurách:
Fio banka IBAN: SK1983300000002301464625
Variabilný symbol: Číslo objednávky

Bankové spojenie pre platby v českých korunách:
Fio banka IBAN: SK7583300000002601499264
Variabilný symbol: Číslo objednávky

DOBIERKA: Za službu dobierka si prepravca účtuje poplatok vo výške 1.20€. Zákazník zaplatí za objednaný tovar kuriérovi alebo na pošte pri jeho preberaní.

PLATBA V HOTOVOSTI: Zaplatiť v hotovosti môžete len v prípade osobného odberu na vopred dohodnutom mieste a čase alebo v predajniach našich obchodných partnerov.