Close
Ako správne aplikovať prírodný olej na telo, tvár a vlasy ?

Na telo: Vmasírujte dostatočné množstvo oleja na požadované časti tela alebo na celé telo. Používajte 1 až 2 krát denne, najlepšie ráno a večer.

klinčekový olej na masáž

 

Na tvár: Naneste pár kvapiek oleja a krúživými pohybmi jemne vmasírujte do pokožky. Pokožka bude jemnejšia a pružnejšia. Používajte 1 až 2 krát denne, najlepšie ráno a večer (na suchšiu pokožku) alebo iba večer (na zmiešanú až mastnú pleť).

 


Kokosový olej na tvar

Na vlasy: Vmasírujte dostatočné množstvo oleja do pokožky hlavy a po celej dĺžke vlasov. Následne vlasy zabaľte do uteráka a nechajte pôsobiť po dobu 15 až 20 minút. Pre intenzívnu regeneráciu je možné takúto výživnú olejovú kúru nechať pôsobiť celú noc. Používajte 1 až 2 krát týždenne, prípadne podľa potreby. Po aplikácii vlasy umyte šampónom a  poriadne opláchnite.

arganovy-olej-na-vlasy-Biokora.png
Arganový olej na vlasy Biokora

Upozornenie: Nepoužívajte kozmetické oleje v prípade, že sa dlhodobo vystavujete priamemu slnečnému žiareniu.  Za studena lisované rastlinné oleje neobsahujú žiaden ochranný faktor.

Prírodné oleje je rovnako možné aplikovať aj pod make-up. Po bezprostrednej aplikácii oleja je pokožka klzká a rovnako sa môže zdať mastná. Stačí počkať, kým sa olej vstrebe, nakoľko sa do pleti vstrebáva dlhšie ako krém. Následne je možné naniesť make-up. Ak by pocit mastnoty pretrvával aj po viac ako štvrťhodine, odstráňte prebytočný produkt z tváre papierovou vreckovkou.

 

 

 

Please follow and like us:
error368
fb-share-icon0
Tweet 10k

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)