Články & recepty, Nezaradene

Ako správne aplikovať prírodný olej na telo, tvár a vlasy ?

Na telo: Vmasírujte dostatočné množstvo oleja na požadované časti tela alebo na celé telo. Používajte 1 až 2 krát denne, najlepšie ráno a večer.

klinčekový olej na masáž

Na tvár: Naneste pár kvapiek oleja a krúživými pohybmi jemne vmasírujte do pokožky. Pokožka bude jemnejšia a pružnejšia. Používajte 1 až 2 krát denne, najlepšie ráno a večer (na suchšiu pokožku) alebo iba večer (na zmiešanú až mastnú pleť).

Kokosový olej na tvar

Na vlasy: Vmasírujte dostatočné množstvo oleja do pokožky hlavy a po celej dĺžke vlasov. Následne vlasy zabaľte do uteráka a nechajte pôsobiť po dobu 15 až 20 minút. Pre intenzívnu regeneráciu je možné takúto výživnú olejovú kúru nechať pôsobiť celú noc. Používajte 1 až 2 krát týždenne, prípadne podľa potreby. Po aplikácii vlasy umyte šampónom a  poriadne opláchnite.

arganovy-olej-na-vlasy-Biokora.png
Arganový olej na vlasy Biokora

Upozornenie: Nepoužívajte kozmetické oleje v prípade, že sa dlhodobo vystavujete priamemu slnečnému žiareniu.  Za studena lisované rastlinné oleje neobsahujú žiaden ochranný faktor.

Prírodné oleje je rovnako možné aplikovať aj pod make-up. Po bezprostrednej aplikácii oleja je pokožka klzká a rovnako sa môže zdať mastná. Stačí počkať, kým sa olej vstrebe, nakoľko sa do pleti vstrebáva dlhšie ako krém. Následne je možné naniesť make-up. Ak by pocit mastnoty pretrvával aj po viac ako štvrťhodine, odstráňte prebytočný produkt z tváre papierovou vreckovkou.

4 thoughts on “Ako správne aplikovať prírodný olej na telo, tvár a vlasy ?

  1. Spätné upozornenie: tadalafil 20 mg cost walmart
  2. Spätné upozornenie: social signal count

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.